Certifikační komise v duchu zavařenin

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  09. 10. 2015

Certifikační komise, která se sešla ve čtvrtek 8. října 2015 měla tentokrát sladkou příchuť. Rozhodla o udělení certifíkátu třem novým žadatelům a zároveň třem žadatelům prodloužila platnost jejich certifikátu.

img

Certifikační komise, která se sešla ve čtvrtek 8. října 2015  měla tentokrát sladkou příchuť. Rozhodla o udělení certifikátu 3 novým žadatelům. Jedná se o Janu Roškovou z Krhanic, která zaujala svými lahodnými džemy a marmeládami se značkou Marmela. S obdobným produktem přišla i paní Romana Šafránková ze Čtyřkol. Její zavařeniny (marmelády, džemy, čatní, chřest)byly opravdu luxusní, navíc stojí za zmínku, že její marmelády získaly na Světovém marmeládovém mistrovství v Anglii ocenění Šampión Šampiónů a dvojitou zlatou medaili. Třetí výrobek, který získal certifikát jsou originální dekorace z překližky od paní Petry Kulakovské z Benešova. Jedná se o předměty vhodné nejen k dekoraci, jako suvenýry, ale mají i edukativní využití.

Zároveň certifikační komise prodloužila platnost certifikátu Pivovarské restauraci Šalanda v Kácově, dále benešovskému pivu Ferdinand a Budkám a domečkům pro živou zahradu, které vyrábí ZO ČSOP Vlašim.

 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.