Regionální značky na adventním prodejním trhu Česká hračka a řemeslo

ARZ  15. 12. 2015

Na Novoměstské radnici v Praze jsme ve dnech 12 –13. 12. 2015 prezentovali regionální značky. Vedle propagačních materiálů jsme návštěvníkům nabízeli i malou ukázku vánočního sortimentu našich výrobců.

img

Od paní Petergáčové ze Šumavy jsme nabízeli půvabně křehké háčkované ozdoby. Paní Novotná z rodinného Včelařství v Polabí dodala motané svíčky ze včelího vosku, jejichž vůně přitahovala zvědavce i ze sousedního velkého sálu. Svíčky nejvíce lákaly děti. Ty větší si posteskly, že by si rády samy takovou svíčku vyrobily, ale tvořivá dílna se nám na jediný stůl bohužel už nevešla. Největší zájem byl o keramické výrobky rodiny Hnátků také z Polabí. Vykrajované zvířecí a vánoční motivy jako ozdoby na stromeček, drobná dekorativní keramika či ořechy s překvapením byly vhodnou inspirací pro malý dárek, který určitě potěší. A pro tvořivé byly v nabídce i neozdobené tvary, které si děti mohly vybarvit pastelkami hned na místě, nebo si je doma zkrášlit dle své fantazie a pak si je pověsit a vánoční stromeček.

Návštěvníci prodejní akce zaměřené především na rodiny s dětmi, ale i typické české tradice, se během víkendu dozvěděli o regionálních znečkách, odnesli si propagační materiály z různých regionů a v praxi viděli i příklad toho, regionální značení znamená. A my měli dobrý pocit, že jsme prodejem sezonního zboží podpořili konkrétní výrobce.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.