ARZ členem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

ARZ  03. 07. 2017

Na konci dubna 2017 se Asociace regionálních značek stala řádným členem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. AMSP je již od roku 2001 hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování malých a středních podniků se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele a lokální producenty.

img

Nově navázaná spolupráce má už i praktické výstupy – v červnu uspořádala AMSP ve spolupráci s ARZ dva workshopy pro zástupce rodinných firem, na nichž měli možnost analyzovat problémy, s nimiž se rodinné firmy potýkají, zejména ve fázi zapojování dalších generací.

Workshopy proběhly v Kutné Hoře (hotel U Kata) a na Levandulovém statku v Bezděkově. V rámci několikahodinové řízené diskuse měli účastníci workshopu možnost sdílet své zkušenosti – z pohledu generace zakladatelů i nástupců.
Podrobně rozebírali problémy, které mohou nastat při novém nastavování kompetencí i v důsledku dělení majetku či jiného přístupu dalších generací. Shodli se však, že přes veškerá úskalí stojí za to rodinné firmy držet a dále rozvíjet.

Díky členství v AMSP mohou koordinátoři regionálních značek i držitelé certifikátů spolupracovat i na dalších projektech AMSP.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.