Příležitost získat značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® je opět tady

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  13. 02. 2020

Zájemci mohou o udělení značky KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® zažádat nejpozději do 10.6. 2020. A mohou tak učinit malí i velcí výrobci, zemědělci či poskytovatelé pohostinských a ubytovacích služeb působících v regionu Kraj blanických rytířů.

img

Označení regionální produkt může nést jak řemeslný výrobek, potravina, zemědělský nebo přírodní produkt tak služba, jestliže splní požadovaná kritéria (např. záruka původu, kvalita, poctivost a šetrnost k životnímu prostředí). Držitel značky získává konkurenční výhodu v podobě společné propagace, což sebou zpravidla nese zvýšení odbytu produktů a v neposlední řadě získá nové, pro další rozvoj důležité kontakty a zajímavé spolupráce.

Uzávěrka žádostí o značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt® je do 10.6. 2020. Všechny potřebné informace naleznete na stránkách www.regionalni-znacky.cz/kraj-blanickych-rytiru/. Případné dotazy zasílejte na e-mail produktyKBR@csop.cz.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.