V kraji pod Blaníkem je opět možnost získat značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  27. 01. 2021

Žádosti posoudí certifikační komise, která podle možností zasedne koncem března tohoto roku a to již po čtrnácté. Certifikát lze získat pro výrobky, služby a poprvé i pro zážitky, načež zážitkem se rozumí poskytnutí služeb v cestovním ruchu mimo služby ubytovací a stravovací. Mezi posuzovaná kritéria při udělování certifikátů patří především kvalita, šetrnost k životnímu prostředí a vazba na region. Velkou výhodou, kterou sebou regionální značka přináší je jednotná propagace v rámci regionu a možnosti nových spoluprací.

img

Značka KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt ® se v regionu (MAS Blaník, MAS Posázaví a část MAS Voticko) uděluje již od roku 2012. Regionálním koordinátorem je Český svaz ochránců přírody ve Vlašimi. Ten se společně s národní kanceláří Asociace regionálních značek, turistickou oblastí Kraj blanických rytířů a místními akčními skupinami stará o propagaci a jiné služby spojené se značkou. V současné době má možnost užívat logo značky celkem 34 producentů pro své výrobky a 4 pro služby. Cílem všech zúčastněných je zviditelnění kvalitních a především místních produktů.

Případní zájemci naleznou všechny potřebné informace na stránkách www.regionalni-znacky.cz nebo na www.csopvlasim.cz. Neváhejte se přihlásit o značku, ať už jste příležitostný producent, živnostník nebo firma. Stačí být hrdý na náš region.

Řádně vyplněné přihlášky zasílejte na adresu Eva Albertová, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim a to nejpozději do 28. 2. 2021.

 

              

                                                                                                                                                                     Eva Albertová

                                                                                                                                       (tel. 737 022 126, )

 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.