Ohlédnutí za prvním ročníkem PORTY APERTY

ARZ  01. 10. 2021

V sobotu 25. září se s akcí PORTA APERTA poprvé hromadně otevřely brány dílen, výroben a farem dokořán.

img

Odezva byla různorodá, asi nejlépe se PORTA APERTA povedla v Českém středohoří, kde patří velký dík koordinátorovi značky, destinační agentuře České středohoří. Nejen za velmi viditelnou propagaci, ale i nápad propojit jednotlivá zapojená místa speciální mikrobusovou linkou zdarma.

Poděkování patří i všem certifikovaným výrobcům, kteří se odhodlali na jeden den zpřístupnit své výrobní prostory a podělit se s návštěvníky o kousek svého soukromí, i hostům, kteří přicházeli se zájmem a respektem ke svým hostitelům. Štěstí jsme měli i na počasí, které navzdory dlouhodobé předpovědi bylo snad ve všech koutech naší vlasti mimořádně vlídné.

Momentky z akce postupně vkládáme do alba PORTA APERTA 2021. I z nich je snad cítit příjemnou atmosféru prosluněné zářijové soboty.

I když ne všude akce naplnila očekávání, všeobecně jsou ohlasy pozitivní. A z dílčích nezdarů se určitě dokážeme poučit. Už teď si můžete poznamenat datum příští PORTY APERTY – 17. září 2022. Těšíme se zase na viděnou!

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.