Kraj blanických rytířů regionální produkt® přijímá nové žádosti

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ  05. 02. 2024

ZO ČSOP Vlašim ve spolupráci s Asociací regionálních značek, z. s., MAS Blaník, MAS Posázaví, MAS Voticko a destinační společností Kraj blanických rytířů vyhlašuje výzvu k předkládání žádostí o regionální značku KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®. Přihlášky můžete podávat do konce února.

img

Záruka kvality, šetrnosti k životnímu prostředí a především místa původu, kde lidé s láskou pracují a tvoří. To je regionální značka KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®, určená lokálním výrobkům, službám, ale i zážitkům. Přihlaste svoje produkty a získejte tak punc regionálních tradic i místního charakteru.

Značku mohou získat výrobci potravinářských, řemeslných, přírodních nebo zemědělských produktů a stejně tak i provozovatelé ubytovacích a stravovacích služeb a zážitků působících na území regionální značky KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®.

Certifikovat lze například: mléko, sýry, maso, obiloviny, víno, pivo, zeleninu, ovoce, med, řemeslné výrobky ze dřeva, kovu, skla a keramiky, obrazy, textilie, čaje, marmelády nebo služby a zážitky spjaté s Krajem blanických rytířů, ale i mnoho dalšího. Možnosti certifikace jsou široké.

Producenti budou po získání regionální značky začleněny do Asociace regionálních značek, z. s., což jim přinese například výhody v propagaci nebo spolupráci mezi producenty s předáváním zkušeností.

Dokumenty k podání žádosti naleznete na https://www.regionalni-znacky.cz/kraj-blanickych-rytiru/cs/pro-vyrobce/page/4/zakladni-informace.

 

Řádně vyplněné přihlášky doručte nebo zasílejte na adresu Eva Albertová, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim a to nejpozději do 29. 2. 2024.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Kraj blanických rytířů, z.s.

Kraj blanických rytířů, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Voticko, z.s.

MAS Blaník, z. s.

MAS Blaník, z. s.

Posázaví, o.p.s.

Posázaví, o.p.s.

CHKO Blaník

CHKO Blaník

Revolvingový fond MŽP ČR

Revolvingový fond MŽP ČR

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

KRAJ BLANICKÝCH RYTÍŘŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.