Kampský krajáč přilákal stovky domácích i zahraničních návštěvníků

ARZ  21. 09. 2011

Dvoudenní jarmark v kouzelném prostředí náměstí na Kampě hostil 20 stánků, v nichž se představily výrobky od více než 30 producentů. Prodej zajišťovali sami výrobci, kteří v rámci možností svá řemesla i předváděli.

img

O občerstvení se postarala pražská kavárna Na Šumavě, která vedle lhenických přírodních šťáv a šumavského a strakonického piva nabídla mimo jiných dobrot také vyhlášené Rendlovy tyčinky ze Šumavy, tasovské placky z Vysočiny a svatební koláčky z Hané.

Domácí i zahraniční návštěvníky potěšil i hudební program. V sobotu se představil Babský soubor Horní Poříčí z Prácheňska a dětský soubor Kosáček z Kostelce nad Černými Lesy. Ten patří pod značku Polabí, a proto nechybělo ani vystoupení nejmenších mažoretek na Kmochovu dechovku. V neděli se zajímavě doplnila Pošumavská dudácká muzika ze Strakonic se dvěma kapelami z podhůří Jeseníků – klasickou dechovku i slavné skladby taneční hudby bravurně interpretovala Dechová hudba KMČ Dolní Studénky a suverénním výkonem ve stylu new country strhla skupina Bonneville se světovým i vlastním repertoárem.

Nejen nejmenší návštěvníci se bavili u dvou divadelních představení - Princezny na hrášku v podání Dřevěného divadla Honzy Hrubce a novinky od Divadelní společnosti ELF jménem JEZINKY BEZINKY.

O tom, jak příjemná atmosféra na Kampě vládla, svědčí i fotografie, které je možné si prohlédnout zde. Všichni účastníci se už teď těší na další ročník a doufají, že se s příznivci místních výrobků potkají i na dalších akcích v Praze i v jednotlivých regionech.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Partneři

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Partner

Partner

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.