Značka TOULAVA regionální produkt přijímá žádosti o první certifikáty

ARZ  26. 01. 2013

Certifikační komise se sejde poprvé v březnu 2013. Zájemci o získání značky mohou podávat žádosti o udělení značky do 28.2.2013 do kanceláře regionálního koordinátora MAS Krajina srdce.

img

Občanské sdružení MAS Krajina srdce jako regionální koordinátor značky "TOULAVA regionální produkt", ve spolupráci s Asociací regionálních značek, o.s., koordinátorem značení místních výrobků a služeb na národní úrovni, schválilo zásady pro udělování a užívání značky "TOULAVA regionální produkt".

Značka "TOULAVA regionální produkt" bude udělována výrobkům spotřebního charakteru, přírodním a zemědělským produktům, uměleckým dílům a ubytovacím a stravovacím službám, které jsou jedinečné ve vztahu k území MAS Krajina srdce a splňují certifikační kritéria. Cílem značení je zviditelnění našeho regionu. Dalším cílem je podpora místních producentů s tradiční výrobou a šetrným hospodařením. Cílem je i podpora poskytovatelů jedinečných ubytovacích a stravovacích služeb v oblasti cestovního ruchu.

První značky budou udělovány certifikační komisí v březnu 2013. Zájemci mohou podávat žádosti o udělení značky do 28. 2. 2013 do kanceláře MAS Krajina srdce.

Potřebné informace naleznete v přiložených dokumentech:

Kontakt:
Občanské sdružení MAS Krajina srdce
Žižkovo náměstí 82
391 43  Mladá Vožice
www.maskrajinasrdce.cz

tel.: +420 380 420 801
e-mail:

Ing. Miroslav Dlouhý 
projektový manažer
tel.: +420 775 572 894

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Partneři

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Partner

Partner

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.