Pardubice podpoří místní výrobce - připojily se k projektu KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

KRAJ PERNŠTEJNŮ  15. 01. 2016

Pardubice se prostřednictvím své organizace Kulturní centrum Pardubice připojily do systému certifikace a odbytu lokální produkce pod značkou KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®. Město tak chce podpořit místní živnostníky, zemědělce a malé i střední podnikatele v odbytu jejich výrobků či surovin.

img

V době velkých marketů to nemají malí producenti s odbytem svého zboží vůbec jednoduché, a proto jim chceme pomoci. Značka KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt® garantuje kvalitu i původ produktu, je známkou nastaveného standardu i určité jedinečnosti a zároveň i částečnou reklamou. Věříme proto, že budou v našem městě nejen zájemci o tuto značku, ale také její úspěšní nositelé,“ řekl pardubický primátor Martin Charvát.

Pro pardubické výrobce a zároveň i prodejce regionálních potravin plánuje MAS Region Kunětické hory a Kulturní centrum Pardubice společné setkání, které se uskuteční 25. ledna 2016 od 16. hodin právě v prostorách Kulturního centra Pardubice. Věříme, že tento krok přispěje k zviditelnění pardubických výrobců, řemeslníků i umělců, kteří neměli doposavad možnost do Kraje Pernštejnů vstupovat, a přispěje tak sekundárně i k podpoře cestovního ruchu vTuristické oblasti Pardubicko.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Partneři

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Partner

Partner

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.