Pardubičtí výrobci pasováni na rytíře Kraje Pernštejnů v Perníkové chaloupce

KRAJ PERNŠTEJNŮ  09. 05. 2016

Ve státní svátek byly předány certifikáty novým výrobcům, kteří se zapojili do Kraje Pernštejnů .

img

Dne 8. května se uskutečnily v krásném areálu Perníkové chaloupky v Rábech Sousedské slavnosti. Součástí této tradiční akce byl též jarmark výrobců Kraje Pernštejnů a zároveň zde proběhlo slavnostní předávání certifikátů nováčkům, kteří se rozhodli svým vstupem podpořit společné úsilí společenství Kraje Pernštejnů letos na jaře. Vše proběhlo ve velmi poklidné atmosféře, ke které, kromě téměř letního počasí, přispěl i poslech několika kapel a též humoristické představení Jana Honzy Lušovského, který dokázal pobavit děti i dospělé.

Sousedské slavnosti tradičně zahajují seriál akcí, na nichž se výrobci Kraje Pernštejnů prezentují a které probíhají od jara do podzimu. Pomyslný vrchol této sezóny propukne pak v letošním srpnu, kdy výrobci dostanou možnost prezentace své práce před širokou veřejností na pardubickém zámku v rámci jarmarku, doprovodné akce Olympijského parku Pardubice 2016. (Na fotografii: Pravý pardubický perník firmy Pavel Janoš již také nese pečeť Kraje Pernštejnů)

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Partneři

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Partner

Partner

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.