Festival chutí, vůní a řemesel na zámku v Pardubicích již počtvrté!

KRAJ PERNŠTEJNŮ  01. 08. 2019

10. srpna se na nádvoří pardubického zámku opět sjedou lokální výrobci, řemeslníci a umělci ze všech koutů celé České republiky, aby návštěvníkům nabídli výběr z nejrůznějších lahůdek a prezentovali svůj um a své výrobky.

img

Festival chutí, vůní a řemesel není jen obyčejný jarmark – celá akce je doplněna zajímavým doprovodným programem. Své kuchařské umění předvede bloggerka Markéta v troubě a známé muzikálové melodie zazpívá zpěvačka Jana Sychrovská. Připraveny jsou i zajímavé workshopy a dílničky (nejen) pro děti. Po celý den povede pan moderátor s prodejci rozhovory, aby návštěvníkům společně přiblížili tajemství nabízených pochutin i dalších výrobků.

Naprostá většina stánkařů jsou certifikovaní producenti sdružení pod Asociací regionálních značek. Zastoupenými značkami pro letošní ročník jsou: Kraj Pernštejnů, Železné hory, Vysočina, Krušnohoří, Jeseníky, Haná, Podkrkonoší, Kutnohorsko, Krkonoše, Orlické hory a Polabí. Celkem je jich 11!

Celá akce potrvá od 13:30 do 20:00. Vstup je zdarma.

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Partneři

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.