Poklady z regionů se těší na objevení

ARZ  06. 02. 2022

Internetová nákupní galerie s certifikovanými regionálními produkty Poklady z regionů hlásí už tři desítky zapojených výrobců a spoustu novinek.

img

V e-shopu najdete jak aktuální valentinskou nabídku, tak třeba klasiku českých kreativních hraček, stavebnici MERKUR s více než stoletou historií. Mezi novinkami jsou i proutěné košíky Davida Čížka ze Zápraží nebo nápadité textilní doplňky pro malé i velké z Dílny Hama z Krkonoš. Obměnil se i sortiment koženého zboží a přibyly řeznické výrobky ve skle, tentokrát z rodinného řeznictví Machač z Mořkova.

Hlavně ale všichni prodávající mají na e-shopu kromě výrobků také svůj příběh, který se často čte se zatajeným dechem. Ve zkratce to často působí skoro jako pohádka, ale kolik energie, píle a často i odvahy dělat věci "jinak" za většinou z popsaných osudů stojí!

Přijměte tedy pozvání do naší galerie, kde se nespěchá, kde můžete v klidu objevovat kvalitní produkty se zaručeným původem za férovou cenu.

A pokud se rozhodnete nakoupit, uděláte tím hned trojnásobnou radost – kupujícímu, obdarovanému i konkrétnímu výrobci!

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Partneři

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Partner

Partner

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.