Řemeslná zmrzka z MŇAM káry

produkt

Dodává: Monika Pavlisová

Obec: Pardubice

Region: KRAJ PERNŠTEJNŮ

logo

Další fotografie:

ŘEMESLNÁ ZMRZKA Z MŇAM KÁRY má za sebou již 15 let poctivé výroby a vylaďování receptur tak, aby chuťově uspokojila jak zákazníka, který má rád klasiku a pochutná si na dobré vanilkové, čokoládové či jahodové zmrzce, tak zákazníka, který potřebuje objevovat stále nové variace chutí, např. od zmrzky z čerstvých fíků, jahodového sorbetu s bazalkou, přes čokoládovou zmrzku s chilli až po lékořicovou či avokádovou.

Zmrzka z mňam káry je svým zákazníkům sympatická svým způsobem servírování špachtlí, přátelská tím, že za vámi přijede a zpříjemní vám firemní i soukromé akce, můžete ji vždy důvěřovat v tom, že je vyrobena z těch nejlepších surovin, s preferencí lokálních zdrojů, že je vyrobena s láskou a vírou ve zdravější mlsání.

Řemeslná zmrzka z mňam káry vás mile překvapí i ve svých dalších mražených podobách, jako jsou ručně vyráběné nanuky, zmrzlinová lízátka a jiné dezerty v jediné NANUKÁRNĚ S DÍLNOU v Pardubickém kraji. Najdete nás ve Smilově ulici v Pardubicích. Těšíme se na vás!

Kontakt na výrobce:

Monika Pavlisová

Nanukárna

Smilova 320
533 02 Pardubice
tel.: 608 014 016

https://www.nanukarna.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Partneři

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Partner

Partner

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.