Houslař Jan F. Veselý

produkt

Dodává: Jan F. Veselý

Obec: Pardubice

Region: KRAJ PERNŠTEJNŮ

logo

Další fotografie:

Jan F. Veselý je prvním profesionálním houslařem v Pardubickém kraji, zabývající se výrobou a opravami strunných hudebních nástrojů. V jeho ateliéru vznikají tradičním ručním způsobem nejen  housle, violy, violoncella, ale i historické nástroje, jako jsou viola da gamba a viola d'amore. Dalšími hudebními nástroji, kterými se zabývá, jsou romantické kytary.

Veškeré mistrovské hudební nástroje z ateliéru pana Veselého jsou vyráběny postupy a technikami, jako tomu bylo před více než 250 lety. Svou letitou zkušeností se zdokonalil ve vykonávání náročných oprav, které dělá s maximální pečlivostí a precizností. Lakování hudebních nástrojů provádí  dle starých léty i praxí ověřených metod. Lihové a olejové laky si vyrábí výhradně sám dle starých italských receptur. Při výrobě používá nejkvalitnější materiály, které skladuje v přísných podmínkách ve svém ateliéru.

Mistrovské nástroje z ateliéru pana Veselého rozeznívají své struny v současnosti v České republice, Americe, Francii, Holandsku, Německu a Austrálii.

Kontakt na výrobce:

Jan F. Veselý

Dům hudby, Konzervatoř Pardubice

Sukova 1260
530 02 Pardubice
tel.: 605 143 405

http://www.luthier-vesely.com

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Partneři

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Místní koordinátor

Partner

Partner

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

KRAJ PERNŠTEJNŮ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.