20. ročník tradiční prodejní výstavy regionálních produktů

KRKONOŠE  06. 01. 2020

Vystavovat, prodávat a případně předvádět řemeslo se bude v krytých prostorách jabloneckého Eurocentra, a to ve dnech 06. a 07. března 2020 - pátek a sobota.

img

Vážení výrobci regionálních produktů,

oslovujeme Vás s nabídkou zúčastnit se jubilejního 20. ročníku tradiční prodejní výstavy regionálních produktů • jarmarku • při veletrhu cestovního ruchu Euroregion Tour 2020, zaměřeném mj. na cestování za zážitky a řemeslem.

Vystavovat, prodávat a případně předvádět řemeslo se bude v krytých prostorách jabloneckého Eurocentra, a to ve dnech 06. a 07. března 2020 - pátek a sobota.

 

Jablonecká hospodářská komora připravila a realizuje projekt na podporu regionálních výrobců a řemeslníků, díky kterému Vám můžeme nabídnout výstavní/prodejní plochu na veletrhu ZDARMA.

 

Cestování za řemeslem - ohlédnutí za veletrhem cestovního ruchu Euroregion Tour 2019

Ohlédnutí za loňským ročníkem veletrhu - foto

 

Přihlášku k účasti na jarmarku naleznete v příloze. Vyplněnou a podepsanou přihlášku je možné zaslat mailem na a , případně klasicky poštou. Do přihlášky prosím připište, zda budete výrobu i předvádět, což velmi vítáme, v tomto případě máte garantováno rozšíření prodejního místa o předváděcí plochu. Součástí výstavy bude tradičně soutěž o nejlepší potravinu, suvenýr a tradiční regionální výrobek.

 

       Kolik prodejců se akce účastní? Vybíráme a oslovujeme 50 osobitých výrobců.

       Můžeme při prodeji zároveň propagovat naše aktivity např. propagačními bannery? Roll Up bannery jsou možné. Jiné větší propagační materiály po domluvě.

       Od kolika do kolika hodin se akce koná? Akce je otevřena pro veřejnost v Pá 10-18 a So 9-13.

       Předpokládám, že prodejní stoly lze použít pouze místní? Jak velké jsou? Preferujeme místní stoly (cca 1,4 x 0,7m), pokud byste chtěli použít vlastní stůl nebo stánek, je to možné, zašlete nám prosím rozměry a foto pro zaplánování do prostoru veletrhu.

       Jaká je cena prodejní plochy? Prodejní místo budete mít po oba dva dny zdarma, na každý stánek dostanete 2 stravenky do Restaurace Pod Rampou (uvnitř Eurocentra, přejdete suchou nohou)

       Můžeme v případě předvádění výroby použít vlastní pracovní stůl? Je v tomto případě možné zvětšení prodejní a předváděcí plochy? Ano, poprosíme o rozměry/ foto stolu pro zaplánování do výstavních prostor.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Královéhradeckého kraje

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Královéhradeckého kraje

Liberecký kraj sobě podporuje regionální producenty

Liberecký kraj sobě podporuje regionální producenty

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Libereckého kraje

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Libereckého kraje

KRKONOŠE originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.