Nový koordinátor značky BESKYDY originální produkt

ARZ  15. 05. 2020

Po téměř čtyřech letech, kdy byla značka BESKYDY originální produkt svěřena do péče národní kanceláře Asociace regionálních značek, máme radostnou zprávu. Beskydy mají opět koordinátora přímo z regionu, a to organizaci s dlouholetými zkušenostmi s podporou udržitelného rozvoje venkova, Místní akční skupinu Pobeskydí.

img

Spolupráce s MAS Pobeskydí se postupně rozvíjí již dva roky, "námluvy" tedy nebyly vůbec ukvapené. Koordinaci značky "MASka" převzala teprve ve chvíli, kdy má jasnou představu o jejím dalším rozvoji. 

Prvním úkolem, který nového koordinátora čeká, je odložená jarní certifikace značkou BESKYDY originální produkt. Značku už ale propaguje nyní, v rámci aktivit, které se snaží zmírnit dopady koronavirové krize na lokální podnikatele a firmy.

Změnám, které nově vzniklá situace přináší, bude asi nutné přizpůsobit i dosud zavedený formy propagace. VšiNovému koordinátorovi držíme palce, protože značk přebírá v nelehké době, kdy je ale zároveň i malá pomoc důležitá.

Věříme, že nový koordinátor přinese do správy značky novou energii a nápady, a bude naplňovat její základní poslání - zviditelňovat kvalitní produkty, které mají garantovaný původ a kvalitu, a tím přispěje k udržitelnému rozvoji celého regionu.

V případě, že máte zájem o získání značky nebo jinou formu spolupráce v rámci celého regionu Beskyd, obraťte se na koordinátorku značky BESKYDY originální produkt:

Ing. Zuzana Zaoralová
regionální koordinátor
telefon: +420 605 449 004
 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Královéhradeckého kraje

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Královéhradeckého kraje

Liberecký kraj sobě podporuje regionální producenty

Liberecký kraj sobě podporuje regionální producenty

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Libereckého kraje

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Libereckého kraje

KRKONOŠE originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.