Vánoce z KRKONOŠ

KRKONOŠE  21. 11. 2020

Milý Ježíšku, opravdu ale opravdu jsem tento rok byla moc hodná. Přála bych si strašně moc dostat dárky, které jsou od nás, ručně a s láskou vyráběné a chutnají horsky božsky.

img

Tak takovouto nadílku vám Ježíšek může nadělit a pomůže mu koordinátor regionální značky MAS Krkonoše. Dárková balení z KRKONOŠ už odjela na prvních saní do obce Čermná a Janské Lázně si naskladňují postupně své lázně. Neváhejte, objednejte si vánoční nadílku včas. Buď přímo od jednotlivých regionálních výrobců nebo dárková balení hezky vymazlená na přání zákazníka s osobitým věnováním od Krakonoše.  

Lahvinka medoviny Apicor pro taťku, Babiččiny a Krkonošské sirupy do čaje nebo jogurtu pro maminku, mýdlo ve svetru a desinfekci v obalu z pratelného papíru pro celou rodinu, přání s kapříkem zašleme dědečkovi, tetě dovezeme kufřík Happy s blokem, aby si mohla archivovat fotky z výletů. K tomu ji přilípneme fotonálepku KRKONOŠE originální produkt, aby se dozvěděla význam loga regionální značky a strejdu potěšíme poukazem od Zdeňky běžky, aby si mohl vypilovat techniku bruslení. Pro malého synovce přivezeme sluníčkový bryndáček z dílny Hama a babičku potěšíme krásným šperkem z dílny Hanky Šebkové nebo Daniely Roudné. Neteři věnujeme poukaz na projížďku psím spřežením a výlet u nás završíme zastávnkou u Trautenberka a ochutnáme jeho speciály. Večer si pak užijeme společné chvilky u lahodné kávy od Volků a mlsat budeme Krkonošské bobky nebo Pumprnikla. Přiďte pobejt.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Královéhradeckého kraje

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Královéhradeckého kraje

Liberecký kraj sobě podporuje regionální producenty

Liberecký kraj sobě podporuje regionální producenty

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Libereckého kraje

Aktualizace webových stránek je spolufinancována z rozpočtu Libereckého kraje

KRKONOŠE originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.