10. výzva k podávání žádostí o značku KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt

KRUŠNOHOŘÍ  03. 01. 2018

MAS Sdružení Západní Krušnohoří, z.s. jako koordinátor značky vyhlašuje 10. výzvu k předkládání žádostí o udělení značky „KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®“. Značka patří do Asociace regionálních značek. Získaný certifikát platí na dva roky a opravňuje výrobce k užívání značky „KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®“ na všech certifikovaných produktech i propagačních materiálech.

 

Cílem značky je přispět k rozvoji místní ekonomiky a udržitelnému cestovnímu ruchu. Značka garantuje původ výrobku v regionu, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí. Uděluje se výrobkům, které mají v regionu dlouholetou tradici nebo jsou převážně z místních surovin. Posuzuje se i podíl ruční práce, jedinečnost ve vztahu k regionu a výjimečné vlastnosti produktu. Výrobcům značka umožňuje větší propagaci jejich výrobků a otevírá nové možnosti prezentace a prodeje, např. na regionálních trzích. Základním nástrojem propagace jsou společné webové stránky všech certifikovaných produktů https://www.regionalni-znacky.cz/krusnohori/ Koordinátor značky dále propaguje certifikované výrobce na svých akcích, webových stránkách a vydáváním propagačních materiálů a katalogů.

Desáté kolo certifikace proběhne 24. dubna 2018. Podrobné informace pro zájemce o udělení značky včetně žádostí o značku, zásad jejího udělování a užívání a certifikačních kritérií jsou k dispozici na http://www.maskaszk.cz/krusnohori-regionalni-produkt-/, případně je možné žádost vyzvednout osobně nebo požádat o zaslání (mailem , tel. 724 960 964). Vyplněná žádost včetně povinných příloh musí být doručena na naši adresu nejpozději do 31. 3. 2018.

K jednání Certifikační komise je nutné dodat i vzorky posuzovaných produktů (není-li to technicky možné, je potřeba s koordinátorem značky dohodnout jiný způsob prezentace a hodnocení). Osobní představení výrobků žadateli o značku je vítáno.

Zasedání Certifikační komise, která posuzuje udělení značky jednotlivým produktům, proběhne během měsíce listopadu. Věříme, že značka „KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®přispěje k propagaci a podpoře Vaší kvalitní práce a současně i k rozvoji našeho regionu. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na uvedeném telefonním čísle či e-mailové adrese.

MAS Sdružení Západní Krušnohoří, z.s.

SNP 144, 431 44 Droužkovice

Koresp. adresa a sídlo kanc.: Rudé armády 23, 431 44 Droužkovice

E-mail: , www.maskaszk.cz

Tel.: +420 724 960 964

Obce Ústeckého kraje, které patří na území regionální značky “KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt“

Bílina, Bečov, Bělušice, Bílence, Blatno, Boleboř, Braňany, Brandov, Březno, Bystřany, Bžany, Černovice, Český Jiřetín, Domašín, Dubí, Droužkovice, Duchcov, Háj u Duchcova, Havraň, Hora Svaté Kateřiny, Hora Svatého Šebestiána, Horní Jiřetín, Hostomice, Hrobčice, Hrobčice, Hrušovany, Chlumec, Chomutov, Jeníkov, Jirkov, Kalek, Kladruby, Klášterec nad Ohří, Klíny, Korozluky, Košťany, Kovářská, Krupka, Kryštofovy Hamry, Křimov, Lahošť, Ledvice, Libouchec, Lišnice, Litvínov, Lom, Loučná, Louka u Litvínova, Lukov, Lužice, Malé Březno, Málkov, Mariánské Račetice, Měděnec, Měrunice, Meziboří, Mikulov, Místo, Modlany, Moldava, Most, Nezabylice, Nová Ves v Horách, Novosedlice, Obrnice, Ohníč, Okounov, Osek, Otvice, Patokryje, Perštejn, Pesvice, Petrovice, Polerady, Proboštov, Račetice, Rtyně nad Bílinou, Skršín, Spořice, Srbice, Strupčice, Světec, Telnice, Teplice, Údlice, Újezdeček, Vejprty, Velemyšleves, Velké Chvojno, Volevčice, Vrskmaň, Všehrdy, Všestudy, Výsluní, Vysoká Pec, Zabrušany, Želenice.

Obce Karlovarského kraje, které patří na území regionální značky “KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt“

Abertamy, Boží Dar, Božičany, Bublava, Černava, Dalovice, Děpoltovice, Hájek, Horní Blatná, Hroznětín, Jáchymov, Jindřichovice, Kraslice, Krásný Les, Merklín, Nejdek, Nová Role, Nové Hamry, Oloví, Ostrov, Otovice, Pernink, Potůčky, Přebuz, Rotava, Sadov, Smolné Pece, Stráž nad Ohří, Stříbrná, Šemnice, Šindelová, Velichov, Vojkovice, Vysoká Pec.

KRUŠNOHOŘÍ regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.