Novoměstský krajáč – originální výrobky z regionů opět v Praze

ARZ  10. 03. 2015

14. března 2015 se na Novoměstské radnici v Praze uskuteční druhý ročník festivalu originálních výrobků z našich regionů, jehož podzimní premiéra úspěšně navázala na dříve pořádané Kampské krajáče. Na akci se opět pražanům i turistům představí několik desítek výrobců potravin, vinařů či pěstitelů zeleniny z celé České republiky, všichni ocenění některou regionální značkou.

img

Kromě výrobků na prodej nám umožní poznat bohatství naši regionů ukázky řemesel, kreativní dílny a ochutnávky zdarma. K vytvoření příjemné atmosféry v historických prostorech Novoměstské radnice přispěje hudební produkce v podání Pošumavské dudácké muziky, Hudecké muziky Franty Kopeckého a Horalské kapely Bukóń.

Konkrétně se na festivalu představí:

před radnicí

Umělecké kovářství – František Treml, Střední Čechy, kovářské výrobky

v Mázhauzu

dobré věci k jídlu i pití:

ve Velkém sále

šperky a sklo:

hračky a kreativní sady:

keramika a drátované výrobky:

dekorace velikonoční i jiné:

oděvy a textilní doplňky:

řezbářství:

vosk:

mýdlo:

Festival proběhne díky spolupráci s Novoměstskou radnicí v Praze v unikátních prostorách této pražské památky, jako součást projektu Putování za regionálními zážitky, který finančně podpořilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.