CUBS stoličky

produkt

Dodává: MojeChytreDite.cz s.r.o.

Obec: Kutná Hora

Region: KUTNOHORSKO

logo

Další fotografie:

Dětský svět je součástí DNA naší společnosti. Desítky tisíc dětí si hrají s hračkou z našeho obchodu, nebo rozvíjejí své dovednosti na zahradních herních prvcích. Z Kutné Hory míří zboží od MojeChytreDite.cz s.r.o. do 6 zemí Evropy. Naše hřiště vyráběná pod značkou CUBS zakoupíte také u největších obchodních společností. Již pátým rokem spolupracujeme s Jupíkem od společnosti Kofola a.s., pro kterou jsme vytvořili síť čítající přes sto dětských hřišť v České a Slovenské republice. MojeChytreDite.cz s.r.o. bylo oceněno za mimořádně velkou finanční pomoc Českým výborem pro UNICEF, dětský fond OSN.

 

CUBS stolička se jménem

> ideální dárek pro děti do 7 let,
> podporuje dětské sebevědomí,
> učí děti sestavit jejich jméno,
> ručně vyrobeno a dárkově zabaleno,
> zakázková výroba jakéhokoliv jména

Nabídka interaktivních stoliček CUBS se jménem navazuje na úspěšný prodej personalizovaných CD pro děti ,,…a jeho písničky” a ,,… a její písničky”, které jsou s prodejem v desítkách tisíc kusů mezi nejprodávanějšími deskami. Stovky děkovných dopisů za unikátní kolekci 100 CD byly pro nás inspirací k rozšíření nabídky o další zboží se jménem. Stoličky jsme uvedli na trh pod naší značkou CUBS. Sedák obsahuje vyjímatelná písmena, která umožnují sestavit vložením písmen do sedáku nápis odpovídající vybranému jménu. Každé jméno se prodává ve dvou verzích, barevné a přírodní, pro kreativní dokončení zákazníkem. Puzzle stoličky CUBS jsou koncipovány tak, aby umožnovaly nejen opakovaně sestavit jméno, ale také pohodlně a zejména bezpečně sedět. Testovaná nosnost je 100 kg. Výrobek vzniká díky zručnosti truhlářů a ruční práci šikovných dekoratérů, kteří vezmou do ruky každé písmenko, aby mohlo být obroušeno a následně mohlo nabarveno.

Děti, které stoličku dostaly, nešetřily radostí, že právě jejich jméno bude součástí příští hry a ihned začaly sestavovat puzzle. Věříme, že s naším přispěním bude řada dětí mnohem dříve schopná napsat své jméno.

Kontakt na výrobce:

MojeChytreDite.cz s.r.o.

Jana Palacha 155
284 01 Kutná Hora
tel.: 602212154

http://www.shop.mojechytredite.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.