Dětská hřiště

produkt

Dodává: Radek Herold

Obec: Kutná Hora

Region: KUTNOHORSKO

logo

Další fotografie:

Vyrábíme typizovaná dětská hřiště převážně z lepených smrkových hranolů nebo akátu. Výrobou se zabývá minimálně 10 let a v současné době má v nabídce cca 300 typů hřišť, jak pro soukromý sektor, tak pro veřejný, kde platí přísnější norma, podle které jsou každé tři roky prvky certifikovány. Nabízíme mnoho typů skluzavek,houpaček,prolézaček, šplhacích prvků a věží pro děti od 3 do 14 let.

S výrobky firmy Herold se můžete setkat po celé ČR i na Slovensku a Slovinsku, prostřednictvím mnoha prodejních míst a eshopů, včetně našeho prodejního portálu www.Skluzavky.cz Pokud zavítáte do showroomu firmy Herold,budou se Vám věnovat specialisté v oboru a rádi poradí s výběrem hřiště a doplňků.

Zpravidla zpracujeme podle přání 2D návrh vložený do satelitního snímku ZDARMA, případně 3D návrh přímo do fotografie pozemku tak aby vše vyhovovalo předepsané normě EN 1176-2009 : 1-11

Pokud by Vás nenadchnula nabídka typizovaných výrobků, můžeme navrhnout jiná, atypická řešení na míru a to včetně následné certifikace. O realizaci více jak 5 tisíc herních prvků po celé ČR se můžete přesvědčit v naší fotogalerii - www.skluzavky.cz

Kontakt na výrobce:

Radek Herold

Čáslavská 229
284 01 Kutná Hora
tel.: 724733937

http://www.skluzavky.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.