Kapsabelky

produkt

Dodává: Jana Pilmaierová

Obec: Kutná Hora

Region: KUTNOHORSKO

logo

Další fotografie:

Seznamte se s KAPSABELKOU - ochutnejte VOLNOST PO BOKU!

Kapsabelky jsou praktické a zároveň elegantní kapsy - kabelky na pásku na jeden nebo dva boky.

Kapsabelka dobře sedí na těle, ulevuje zádům. Je vhodným řešením pro osoby s omezenou pohyblivostí, bolestmi zad aj. neboť páteř nezatěžuje jako běžná kabelka.

Ocení ji nejen matky s dětmi, tanečnice, pejskařky či cestovatelky, ale i ostatní ženy, které se nebojí vybočit z davu. Praktickým doplňkem je i pro muže a děti – je určena všem, kteří potřebují VOLNOST PO BOKU!

Bezpečí i svoboda pohybu
Kapsabelka přináší pocit bezpečí neboť vše potřebné máte stále při sobě (peněženku, klíče, mobil, kapesníky...  ve velké kapsabelce i svačinu :-)).

Vnitřní prostorná kapsa i přední kapsička je spolehlivě chráněna zipem. Přední chlopeň je opatřena designovou aplikací. Zapínání kapsabelky – pásek protažený kovovými polokroužky – je snadné, pevné a neruší výtvarný dojem výrobku.

Rozmanitost
Před našima očima vzniká nespočet variací. Baví nás experimentovat s desény, barvami i tvary.

Kapsabelky vyrábíme v konfekčních velikostech S, M, L, XL, XXL nebo přímo na míru. Rozlišujeme tři základní typy:  mini, střední a velká. Ty se liší rozměry a objemem kabelky.

V designu kapsabelky vyrábíme i pouzdro na vodu, které jednoduše připevníte na pásek a snadno tak hlídáte pitný režim vás i vašich dětí.

Dárkové poukazy
Kapsabelka může být originálním dárkem pro ženu, muže i dítě.

Někdy víte, že kapsabelka potěší někoho blízkého, ale nejste si jisti, že byste se trefili. Tak se nebojte, teď už to nemůžete splést! Vyrobili jsme dárkové poukazy na pořízení jednokapsy, dvojkapsy nebo slevový poukaz v hodnotě 500,- nebo 1.000,- Kč.

Originální tvorba
Výroba kapsabelek nás baví! Nakupujeme české látky, vyrábíme designové série o pár kouscích a stále vytváříme nové návrhy. Rády tvoříme kapsabelky spolu s Vámi. Oslovte nás a může vzniknout něco unikátního, co udělá radost Vám či vašim blízkým.

Můžete se stát autorem návrhu vlastní kapsabelky – zvolit barevnost, velikost kapes, tvar aplikace. Kapsabelku Vám vyrobíme doslova „na tělo“ :-).

Kontakt na výrobce:

Jana Pilmaierová

Všesoky 8
284 01 Kutná Hora
tel.: 777091945

http://www.springy.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.