Zbraslavické pivo

produkt

Dodává: Zámecký pivovar Zbraslavice

Obec: Zbraslavice

Region: KUTNOHORSKO

logo

Další fotografie:

Pivo je v našem minipivovaru vyráběno řemeslně, zaměřujeme se na výrobu piva spodně kvašeného, které se před stáčením nijak neupravuje - nefiltruje ani nepasterizuje. K zákazníkovi se tedy dostává pivo živé, bohaté na mnohé zdraví prospěšné látky.

Zámecký pivovar Zbraslavice je rodinný minipivovar a vznikl v roce 2015 s cílem navázat na dlouholetou tradici pivovarnictví ve Zbraslavicích, jejíž kořeny se datují až do 16 století. Původní pivovar ve Zbraslavicích  ukončil svou činnost roku 1904 a od té doby prostory pivovaru pustly.Mezi lety 2014 až 2015 prošly tyto prostory rekonstrukcí, byla zde usazena pivovarská technologie a po dlouhých 111 letech se ve stejných prostorách jako kdysi opět začalo vařit pivo. Naším cílem je vyrábět tradiční pivo se zaměřenímna kvalitu nikoliv kvantitu. Ve stálé nabídce pivovaru je výčepní světlé Markold, světlý ležák Hubert a tmavý ležák  Permoník, stálý sortiment je obohacen sezónními pivními speciály. V pivovaru si můžete zakoupit pivo lahvové nebo sudové. Na základě objednávky pořádáme prohlídky pivovaru s ochutnávkou. Naše čepované pivo můžete ochutnat ve Zbraslavicích v naší partnerské restauraci Svatý Hubert nebo v restauraci U Českké koruny. Všechny druhy našeho piva jsou na čepu v naší partnerské restauraci Havířská Bouda (Sedlec 35, Kutná Hora). Ostatní  výčepní a prodejní místa naleznete na našich internetových stránkách.

Kontakt na výrobce:

Zámecký pivovar Zbraslavice

Zbraslavice 2

285 21 Zbraslavice 2
tel.: +420724999333

http://www.pivovarzbraslavice.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.