Med

produkt

Dodává: Radek Pospíšil

Obec: Záboří nad Labem

Region: KUTNOHORSKO

logo

Další fotografie:

Med pochází z malého rodinného včelařství sídlící v Záboří nad Labem. Stanoviště včel jsou v krásné krajině bohaté na vydatnou snůšku z lip, akátů, ovocných stromů, lesů a polí.

Med je jeden z nejcennějších včelích produktů, který se snažíme od včel získat co nejšetrněji a v dobré kvalitě. Kvalitu našeho medu si raději necháváme ověřovat ve zkušební laboratoři. Díky tomu jsme získali oprávnění užívat ochrannou známku ,,Med jak má být“. Takto označené medy mají garantovaný původ v kutnohorském regionu z konkrétního stanoviště našich včel, s informací data vytáčení medu a rozborem. Původ medu lze ověřit na www.medjakmabyt.cz. Pravidelně se také účastníme soutěže “Český med”, kde jsme několikrát získali certifikát kvality a zlatou medaili.

 

Druhy medu

Med vytáčíme několikrát za sezonu podle aktuální snůšky, abychom kromě smíšeného květového medu získali i jednodruhové medy lipový a akátový.

Některý med nabízíme v pastové úpravě a tzv. panenský med přímo ve včelích plástech jako med plástečkový.

Med prodáváme ze dvora na naší adrese nebo příležitostně na regionálních trzích.

 

Kontakt na výrobce:

Radek Pospíšil

Hlavní 204
285 74 Záboří nad Labem
tel.: +420602458184

http://vcelarstvipospisil.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.