Koordinátor značky

Myšlenka vytvoření spolku podnikatelů v našem regionu se mezi členy objevila v různých formách již několikrát. Nyní byla převedena ve skutečnost a vznikl Spolek kutnohorských podnikatelů.

Tento spolek sdružuje podnikatele, kteří chtějí nějakým způsobem přispět k prosperitě kutnohorského regionu. Podnikatele, kterým není jedno, jak se v našem městě žije a chtějí se podílet na budování dobrého života v tomto městě a regionu.

Kutná Hora je velice krásné město s úžasnými památkami. Našim cílem je dosáhnout toho, aby sem lidé nejezdili pouze za nimi, ale táhl je sem bohatý život tohoto města.

Náš spolek si klade za cíl přispět k prosperitě města Kutná Hora ve všech sférách a vytvářet optimální podmínky pro život a pro podnikání v regionu. K dosažení toho chceme určitě spolupracovat s městskou radou Kutné Hory.

Tohoto cíle bychom rádi dosáhli podporou zdejšího soukromého podnikání, jak v rámci spolku, tak i mimo něj, dále pořádáním a podporováním různých společensky prospěšných akcí, a také využitím různých evropských dotací. Do budoucna chceme také spolupracovat s dalšími regionálními neziskovými organizacemi.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.