Dětská hřiště

produkt

Verfügbar: Radek Herold

Gemeinde: Kutná Hora

Region: KUTNOHORSKO

logo

Weitere Fotos:

Vyrábíme typizovaná dětská hřiště převážně z lepených smrkových hranolů nebo akátu. Výrobou se zabývá minimálně 10 let a v současné době má v nabídce cca 300 typů hřišť, jak pro soukromý sektor, tak pro veřejný, kde platí přísnější norma, podle které jsou každé tři roky prvky certifikovány. Nabízíme mnoho typů skluzavek,houpaček,prolézaček, šplhacích prvků a věží pro děti od 3 do 14 let.

S výrobky firmy Herold se můžete setkat po celé ČR i na Slovensku a Slovinsku, prostřednictvím mnoha prodejních míst a eshopů, včetně našeho prodejního portálu www.Skluzavky.cz Pokud zavítáte do showroomu firmy Herold,budou se Vám věnovat specialisté v oboru a rádi poradí s výběrem hřiště a doplňků.

Zpravidla zpracujeme podle přání 2D návrh vložený do satelitního snímku ZDARMA, případně 3D návrh přímo do fotografie pozemku tak aby vše vyhovovalo předepsané normě EN 1176-2009 : 1-11

Pokud by Vás nenadchnula nabídka typizovaných výrobků, můžeme navrhnout jiná, atypická řešení na míru a to včetně následné certifikace. O realizaci více jak 5 tisíc herních prvků po celé ČR se můžete přesvědčit v naší fotogalerii - www.skluzavky.cz

Kontakt zum Hersteller:

Radek Herold

Čáslavská 229
284 01 Kutná Hora
tel.: 724733937

http://www.skluzavky.cz

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Regionaler Koordinator der Marke

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.