Über die Region

img

Když se řekne Kutná Hora, vybavíte si nejspíš Chrám Sv. Barbory. Ale věděli jste, že region Kutnohorsko skýtá mnoho dalších zajímavostí?

Kromě památek, jako je Chrám Nanebevzetí Panny Marie, Zámek Kačina, nebo Zámek Žleby, zde najdete také možnosti kulturního a sportovního vyžití. V regionu Kutnohorsko máme bobovou dráhu, oboru s bílými jeleny, rozhlednu Bohdanka, dětský zábavní park Heroland a mnohé další.

Pokud vás zajímá dolování stříbra, je možné nechat se provést místními doly, podívat se do muzea stříbra, nebo si prohlédnout Vlašský dvůr.

A region Kutnohorsko není pochopitelně jen Kutná Hora. Druhým dominantním městem regionu je Čáslav, kde najdete Muzeum zemědělské techniky, Městské muzeum, nebo nepřehlédnutelný Kostel Sv. Petra a Pavla.

Jak vidíte, možností je tu opravdu mnoho. A pokud nejste zrovna historicky založení, můžete se projít krásnou krajinou regionu a v letních měsících navštívit koupaliště nebo rybníky.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Regionaler Koordinator der Marke

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.