Kolo Bistro

produkt

Betreibt: Kolo Bistro s.r.o.

Gemeinde: Kobylnice

Region: KUTNOHORSKO

logo

Weitere Fotos:

Zveme vás do našeho rodinného Kola Bistra, kde jsou všichni (nejen cyklisté) vítání. Nabízíme příjemný prostor, velkou zahrádku, dobré pivo a chutné občerstvení z toho nejlepšího, co máme sami rádi. Přejeme si, ať se vám u nás líbí. 

Z bývalé stodoly vybudovali Markéta a Dan útulné místo, kde jsou všihcni nejen cyklisté vítáni. K dispozici je velká zahrada s rozmanitým posezením. Pochutnat si můžete na grilovaných specialitách, polévce, domácích dezertech, nakládaném hermelínu, který se stal místní specialitou nebo utopenci, V menu se dále střídají obložené chleby, zapečené toasty nebo panini. V létě návstěvníky osvěží velký výběr řemeslné zrmzliny a domácích limonád. Na čepu najdete pivo Bernard a na třetí pípě můžete ochutnat některé z řemeslných piv, které se tu často střídají. 

Toto místo je držitelem značky Cyklisté vítáni, Kutnohorsko regionální produkt v oblasti služeb a zmínku o bistru  najdete také v Gastromapě Lukáše Hejlíka. 

Kolo Bistro má otevřeno od dubna do října. Během léta majitelé na zahradě pořádají pravidelný kulturní program: promítání filmů, koncerty nebo swap oblečení. Uspořádali také 1. května Prvovájovou cyklovyjížďku  a pro velký úspěch se tato akce stala tradicí.

Kontakt zum Betreiber:

Kolo Bistro s.r.o.

Kobylnice 37
284 01 Kobylnice
tel.: 604 452 010

https://www.kolobistro.cz

Mgr. Markéta Kalinová

Gästebuch:

Diese Dienstleistung was noch nicht Bewertet

Bewertung einfügen

Die Nachricht kann max. 1000 Zeichen umfassen. Noch 1000 Zeichen.

Wählen Sie eine Region

mapa regionů

Regionaler Koordinator der Marke

Abonnement der Neuigkeiten

Wollen Sie regelmäßig die Neuigkeiten und Einladungen zu geplanten Veranstaltungen erhalten, inspirierende Geschehnisse und Interviews erfahren? Dann genügt es, sich anzumelden.

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.