Značka MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® PRODLUŽUJE termín pro podání druhé výzvy k předkládání žádostí o certifikaci

MORAVSKÁ BRÁNA  05. 09. 2012

Výrobci, řemeslníci a zemědělci mohou přihlašovat své výrobky nebo produkty až do 27. září 2012.

img

Hranická rozvojová agentura, z.s. ve spolupráci s Asociací regionálních značek, o.s. prodlužují druhou výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Výrobci, řemeslníci a zemědělci můžete své výrobky nebo produkty přihlásit až do 27. září 2012 do 12.00 hod. Poté certifikační komise zhodnotí podané žádosti, navštíví výrobce a na svém zasedání během měsíce října vyhlásí nové certifikované výrobky.

Výrobci získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Označení výrobků regionální značkou je dokladem sounáležitosti k regionu.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Certifikáty výrobcům pak slavnostně předáme v rámci Dne kultury, který se koná v Hranicích 27. října 2012.

Udělování regionální značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® je podporováno Olomouckým krajem.

Kontakt: Hranická rozvojová agentura, z.s., Olga Vilímková, 773 100 050, e-mail: vilimkova@hranickarozvojova.cz, www.regionhranicko.cz/moravskabrana.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.