Nová prodejna regionálních potravin

MORAVSKÁ BRÁNA  03. 06. 2013

Hranická rozvojová agentura, z.s. jako koordinátor značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® má za sebou dvě úspěšné certifikace a ve druhém roce svého působení již přichystala otevření specializované prodejny.

img

Zde jsou nabízeny právě produkty se značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®, čímž dojde ještě k větší podpoře místních výrobců a značky samotné. Prodejna byla slavnostně otevřena v pátek 31. 5. 2013 v 11.00 v prostorách hranického zámku. Prodejna je součástí centra, které nabízí i další služby z oblasti cestovního ruchu: turistické informační centrum, půjčovnu kol a koloběžek a malou kavárnu s veřejným internetem. Právě v malé kavárně mohou turisté a návštěvníci posedět a rovnou ochutnat něco málo z místních dobrot – zákusky z bramborového těsta, domácí sýry, pecáky, koláčky, moštíky a v létě i domácí zmrzlinu z mléka přímo z farmy. Více informací o provozu a dalších akcích naleznete buď na www.hranicko.eu nebo www.regionhranicko.cz.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.