IV.výzva k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® vyhlášena

MORAVSKÁ BRÁNA  24. 10. 2014

Hranická rozvojová agentura, z.s. ve spolupráci s Asociací regionálních značek, o.s. vyhlašuje čtvrtou výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Značka MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® se uděluje místním živnostníkům, zemědělcům, malým a středním firmám, které splňují certifikační kritéria.

img

Žádosti budou přijímány v pracovní dny v termínu od 24.10.2014 do 5.11.2014 od 9-15 hodin. Certifikace výrobků bude probíhat 20.11.2014 od 13.00 hodin v sídle koordinátora značky - Hranická rozvojová agentura, z.s.

Výrobci získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Vlastnictví regionální značky je dokladem sounáležitosti  s regionem.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Další informace a dokumenty ke stažení k výzvě naleznete na:
www.regionhranicko.cz/moravskabrana.

Kontakty pro další informace a bezplatné konzultace:
Bc Olga Vilímková
telefon: 773 100 050
vilimkova@hranickarozvojova.cz

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.