Prodloužení IV. výzvy o certifikaci regionálního produktu značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

MORAVSKÁ BRÁNA  05. 11. 2014

Hranická rozvojová agentura, z.s. ve spolupráci s Asociací regionálních značek, o.s. prodlužují 4. výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Výrobci, řemeslníci a zemědělci můžete své výrobky nebo produkty přihlásit až do 14. listopadu 2014 do 12.00 hod. v sídle koordinátora Hranické rozvojové agentuře, z.s. Poté certifikační komise zhodnotí podané žádosti, navštíví výrobce a na svém zasedání během měsíce listopadu vyhlásí nové certifikované výrobky.

img

Žádosti o udělení značky jsou přijímány v tištěné podobě v 1 vyhotovení.

Formulář žádosti o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® je k dispozici na webových stránkách https://www.regionalni-znacky.cz/moravska-brana/cs/pro-vyrobce/default/1/jak-ziskat-znacku nebo v tištěné podobě v sídle koordinátora značky. V případě zájmu Vám s vyplněním žádostí a dodáním potřebných dokumentů bezplatně pomůžeme!!!!!

Výrobci získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Označení výrobků regionální značkou je dokladem sounáležitosti k regionu.

Kontakt: Hranická rozvojová agentura, z.s., Olga Vilímková, 773 100 050, e-mail: vilimkova@hranickarozvojova.cz, Mgr Petra Koudelková, telefon: 581 626 202, telefon: 773 600 509 koudelkova@hranickarozvojova.cz,  www.regionhranicko.cz/moravskabrana.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.