Vyhlášení VIII. výzvy k certifikaci značkou MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

MORAVSKÁ BRÁNA  16. 02. 2021

MAS Hranicko z. s. vyhlašuje osmou výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® a žádostí o obnovení certifikátů výrobcům, jimž platnost značky „vypršela“. Výrobci, řemeslníci a zemědělci, můžete své výrobky přihlásit od 16. 2. do 3. 3. 2021.

img

MAS Hranicko z. s. vyhlašuje osmou výzvu k předkládání žádostí o udělení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt® a žádostí o obnovení certifikátů výrobcům, jimž platnost značky „vypršela“.

Značka patří do Asociace regionálních značek a získaný certifikát platí na dva roky.

Výrobci, řemeslníci a zemědělci, můžete své výrobky přihlásit od 16. 2. do 3. 3. 2021. Certifikační komise se sejde k hodnocení předložených žádostí do 14 dnů od ukončení výzvy, ještě předtím navštíví její zástupci jednotlivé výrobce v jejich provozovně (termín bude včas upřesněn).

Další informace a dokumenty ke stažení k výzvě naleznete na www.regionhranicko.cz/moravskabrana nebo https://www.regionalni-znacky.cz/moravska-brana/cs/pro-vyrobce/dokumenty.

Výrobci získají díky značce různé výhody, zejména jednotnou propagaci své produkce v médiích, v tištěných materiálech i na společných prezentacích. Získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce. Ocenění regionální značkou je dokladem sounáležitosti s regionem.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Kontakt: MAS Hranicko, z.s., Olga Vilímková, 731 456 266, e-mail: .

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.