Vyhlášení X. Výzvy k předkládání žádostí o udělení a obnovení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

MORAVSKÁ BRÁNA  28. 03. 2023

MAS Hranicko z. s. vyhlašuje ve spolupráci s Asociací regionálních značek X. Výzvu k předkládání žádostí o udělení i obnovení značky MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®. Výrobci, řemeslníci a zemědělci, můžete své výrobky přihlásit od 3. 4. do 27. 4. 2023.

img

Certifikační komise se sejde k hodnocení předložených žádostí do 3 týdnů od ukončení výzvy, ještě předtím navštíví její zástupci jednotlivé výrobce v jejich provozovně (termín bude včas upřesněn).

Smyslem značky je ukázat, co zajímavého náš region nabízí a producent a podpora podnikavosti a úsilí místních výrobců, kteří získávají nové kontakty a možnosti nových forem spolupráce.

Značení je určeno jak návštěvníkům našeho regionu, kterým dovoluje objevovat region a užívat si jeho atmosféru novým netradičním způsobem, tak i místním obyvatelům, kteří mohou nákupem značených výrobků podporovat „své” místní výrobce.

Víte o šikovném řemeslníkovi, zemědělci? Jste producent a máte zájem dozvědět se o značkách regionálních produktů více? Pak nabízíme informace na www.regionalni-znacky.cz nebo www.regionhranicko.cz/moravskabrana.

Kontakt pro další informace a bezplatné konzultace: MAS Hranicko z. s., Olga Vilímková, 731 456 266, e-mail: o.vilimkova@regionhranicko.cz.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.