Přírodní mýdla a kosmetika z Moravské brány

produkt

Dodává: Lucie Žáková

Obec: Klokočí

Region: MORAVSKÁ BRÁNA

logo

Další fotografie:

Přírodní mýdla a kosmetika
Přírodní deodoranty

Ruční výroba přírodních mýdel a kosmetiky, jen z čistých ingrediencí a éterických olejů. Výroba mýdla probíhá za studena a kosmetika je takzvaně bezvodá, proto není nutné používat konzervanty a zbytečné syntetické látky. Skupina výrobků je složená z mýdel, krémů, šlehaných másel, balzámů na rty, přírodních parfémů a tělových peelingů.

Vše je vyráběno bez plastů a bezobalově, aby se nevytvářel zbytečný odpad. Etikety jsou z recyklovaného kraftového papíru a balíčky baleny také bez plastu a znovu použitých obalů od dodavatelů. Vše je vyráběno s láskou a úctou k přírodě a v každém výrobku.

Snažím se vyrábět mýdla, aby se odlišily od tradičních, jednobarevných mýdel a konvenční drogerie. Každé mýdlo potěší oko i duši. Mýdla i kosmetika jsou vyráběny ručně, pouze z přírodních ingrediencí jako jsou rostlinné oleje, másla a přírodní éterické oleje. Nejen, že krásně voní, ale výborně vyčistí a zvláční pokožku. V žádném případě ve svých výrobcích nepoužívám neetický palmový tuk a žádné jiné ingredience a postupy, které by znehodnocovaly životní prostředí. Už mnoho let žiju netoxickým způsobem života, a to mě přivedlo k přírodnímu tuhému mýdlu a kosmetice a následně k jejich výrobě. Ve výrobě jsem se našla, dodnes mě fascinuje a dělá radost i mým zákazníkům. Každý výrobek je originál s otiskem toho jak žiju a přistupuji k přírodě.

Kontakt na výrobce:

Lucie Žáková

Provozovna

Klokočí 11
753 61 Hranice IV
tel.: +420604870735

https://www.lunatura.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

MORAVSKÁ BRÁNA regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.