
MORAVSKÉ KRAVAŘSKO regionální produkt®
Vzdálené hory na horizontu, rybníky, klidná Odra s houštinami vrb, dubů a olší na březích, šťavnaté louky, na nichž se pasou krávy. Takový je obrázek Moravského Kravařska, kraje s bohatou historií, kde hrdost lidí je tím správným předpokladem pro dobré místní výrobky.

Quest pro Lázně pod Zvičinou
Asociace regionálních značek ve spolupráci s Acteou a Svazem venkovské turistiky pořádají v Lázních pod Zvičinou dvoudenní workshop.

Hotel pod Zvičinou, Dolní Brusnice 96
17.–18. 4. 2014
Formou dvoudenního workshopu budete mít jedinečnou příležitost účastnit se tvorby hledačky zaměřené na prezentaci genia loci Hotelu pod Zvičinou, jeho bohaté historie a neméně pestré současnosti zasazené do čisté přírody samého srdce Podkrkonoší. Seznámíte se detailně s principy a možnostmi využití questingu jako nástroje popularizace konkrétního místa a s ním spojené nabídky a budete mít možnost konzultovat vlastní záměr využití questingu pro prezentaci jedinečných zážitků na venkově.
Workshop je určený pro držitele regionálních značek pro místní produkty a služby, poskytovatele služeb zapojené do projektu Prázdniny na venkově a další zájemce.
Účast na workshopu je bezplatná s možností ubytování v hotelu nebo chatičkách na vlastní náklady. Pro děti bude připraven kreativní program!
Workshop se koná v rámci realizace projektu Putování za regionálními produkty podpořeného Ministerstvem pro místní rozvoj ČR.
Bližší informace a registrace:
Kateřina Čadilová, Asociace regionálních značek, e-mail: cadilova@arz.cz, tel.: 724 863 604