Ohlédnutí za prvním ročníkem PORTY APERTY

ARZ  01. 10. 2021

V sobotu 25. září se s akcí PORTA APERTA poprvé hromadně otevřely brány dílen, výroben a farem dokořán.

img

Odezva byla různorodá, asi nejlépe se PORTA APERTA povedla v Českém středohoří, kde patří velký dík koordinátorovi značky, destinační agentuře České středohoří. Nejen za velmi viditelnou propagaci, ale i nápad propojit jednotlivá zapojená místa speciální mikrobusovou linkou zdarma.

Poděkování patří i všem certifikovaným výrobcům, kteří se odhodlali na jeden den zpřístupnit své výrobní prostory a podělit se s návštěvníky o kousek svého soukromí, i hostům, kteří přicházeli se zájmem a respektem ke svým hostitelům. Štěstí jsme měli i na počasí, které navzdory dlouhodobé předpovědi bylo snad ve všech koutech naší vlasti mimořádně vlídné.

Momentky z akce postupně vkládáme do alba PORTA APERTA 2021. I z nich je snad cítit příjemnou atmosféru prosluněné zářijové soboty.

I když ne všude akce naplnila očekávání, všeobecně jsou ohlasy pozitivní. A z dílčích nezdarů se určitě dokážeme poučit. Už teď si můžete poznamenat datum příští PORTY APERTY – 17. září 2022. Těšíme se zase na viděnou!

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

MORAVSKÉ KRAVAŘSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.