Gilarovic perníčky

produkt

Dodává: Eva Gilarová

Obec: Skotnice

Region: MORAVSKÉ KRAVAŘSKO

logo

Další fotografie:

Paní Gilarová říká o svých začátcích: „Asi před 15 lety jsem byla na návštěvě u kamarádky manželovy maminky, která peče a zdobí perníčky. Tato kouzla z cukru a bílku se mi tak zalíbila, že jsem to musela zkusit také. Nejdříve to bylo takové hraní, kdy jsem se svými dětmi zkoušela zdobit perníčky na vánoční stromeček, později to byla velikonoční vajíčka se jménem koledníka a tak mé zdobení viděli i lidé mimo mou rodinu. Čas od času přišli známí, že by chtěli něco upéct a nazdobit k různým příležitostem. Protože jsem postupně přestávala tuto zálibu stíhat na vedlejší činnost (pracovala jsem v pekárně), rozhodla jsem se spolu s manželem věnovat této práci naplno.Podařilo se to, když jsme se přestěhovali z velkého města (Ostravy) napřed do Příbora, a pak do nedaleké Skotnice. Perníčky vyrábíme doma, manžel připravuje těsto, peče, balí do celofánu a já jen zdobím a zdobím, protože nic dalšího bych už nestíhala. Perníčky pečeme i na zakázku k různým příležitostem (svatby, loga firem, PF apod.), ale hlavně je jezdíme sami prodávat na řemeslné jarmarky v blízkém i vzdáleném okolí a v případě zájmu předvádíme i jejich zdobení.“

Zdobené medové perníčky od Evy Gilarové:

Vyrábíme srdíčka, podkovičky, chaloupky, zvířátka, obrázky, ale i znaky a loga firem. Ručně vyráběné medové perníčky zdobené lidovými motivy nebo motivy na přání. Jsou nejen krásnou dekorací, ale lze si na nich i pochutnat – jde o trvanlivé pečivo, které lze konzumovat.

Propagační letáček Gilarovic perníčky

Ceník:

Ceny sortimentu Vám sdělíme na požádání.

Kontakt na výrobce:

Eva Gilarová

Pekařství - cukrářství

Skotnice 274
742 58 Příbor
tel.: 608 317 571

https://www.gilarovicpernicky.cz/

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

Spolufinancováno z finančních mechanismů EHP/Norska

MORAVSKÉ KRAVAŘSKO regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.