Stánek ARZ na vánočním trhu na Staroměstském náměstí v Praze

ARZ  28. 11. 2010

Po celou dobu trvání vánočního trhu na Staroměstském náměstí v Praze, tj. od 27. 11. do 2. 1. Vám bude k dispozici stánek prezentující výrobce ze všech regionů sdružených v Asociaci regionálních značek.

img

Na stánku Asociace regionálních značek najdete originální svíčky, drátované dekorační předměty a šperky a drobnou keramiku se značkou POLABÍ regionální produkt® od Ivany Vondráčkové, Lady Borecké a Matěje Hnátka z Polabí. Značku ORLICKÉ HORY originální produkt® zastupují dřevěné hračky (káči a joja) od Karla Jirsy a keramika, proutěné zboží a textilie z chráněné dílny Kopeček. Šumavskou značku najdete na vazbách ze sušených rostlin a věncích od Heleny Knězové, svíčkách ze včelího vosku od Daniela Marešky a vltavínech a šumavských talismanech od Jana Palmy. Koupit si můžete i kožené tašky od Blanky Mudrové, originálně malované hedvábné šály a šátky od Hany Číhalové, šperky od Michaely Převrátilové a patchworkové výrobky sdružení ZERA, to vše se značkou VYSOČINA regionální produkt®. Užitné výrobky a šperky z drátu od Róberta Hozáka pocházejí až ze Slovenska, nesou značku GÓROLSKO SWOBODA regionální produkt®.

Sortiment na stánku je průběžně doplňován a obměňován, otevírací doba je denně od 9 do 19 hodin, o víkendu o hodinu déle. A ti, kdo nestihnou nákup dárku, se mohou zastavit a udělat si radost i po Štědrém dnu - trh potrvá až do Nového roku.

Stánek s regionálními výrobky najdete hned naproti vánočnímu stromu (viz foto).

 

 

Prezentace regionálních značek na trzích je umožněna díky finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí.

MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.