Rekreační zařízení Vyhlídka

produkt

Provozuje: Kolpingovo dílo ČR o.s.

Obec: Blansko

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

klubovna
jídelna
venkovní prvky

Rekreační zařízení Vyhlídka se nachází 2 km nad městem Blanskem v rekreační oblasti Češkovice, obklopené krásnou lesnatou přírodou Moravského krasu s výhledem do dalekého okolí. Oblast Moravského krasu je považována za jedno z nejkrásnějších míst Jižní Moravy a za ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. A přitom leží pouze 30 km od moravské metropole Brna.

Ubytování:

Nabízíme ubytování ve 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vyhlídka je bezbariérová a má kapacitu 96 lůžek.

Společné prostory:

Součástí objektu je společenský sál s kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, klubovna pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob. Všechny společné prostory je možné užívat jako herny či k výuce.

Stravování:

Stravování účastníků pobytů připravujeme v souladu se zvláštními nároky na výživu dětí (svačiny, dostatek ovoce a zeleniny, mléčných výrobků, pitný režim). Po dohodě s vedením pobytu předem sestavujeme jídelníček. Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety.

Sportovní aktivity:

V našem rozlehlém přírodním areálu (16 500 m2) jsou k dispozici 2 víceúčelová hřiště, basketbalový plácek, velké dětské hřiště, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. Na pozemku máme výběh s koňmi a zookoutek. Přímo v objektu si lze zahrát ping pong, stolní fotbal, šipky, stolní hry a zadovádět na trampolíně. Vyhlídka je ideální místo pro pořádání turistických a cyklistických výletů. Okolní lesnatá příroda vybízí k procházkám anebo pořádání her. Sportovní potřeby k zapůjčení zdarma.

Kontakt na provozovatele:

Kolpingovo dílo ČR o.s.

Kontakt na provozovatele:

nám. Republiky 22
591 01 Žďár nad Sázavou
http://www.vyhlidka-blansko.cz/

Adresa zařízení:

Češkovice 158
678 01 Blansko
tel.: 516 415 080

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.