Hotel Sladovna

produkt

Provozuje: Hotel Černá Hora, a.s.

Obec: Černá Hora

Region: MORAVSKÝ KRAS

logo

Další fotografie:

podkrovní apartmá
restaurace
bazén
wellness

Hotel Sladovna **** se nachází v Černé Hoře v těsné blízkosti Pivovaru Černá Hora - nejstaršího pivovaru v České republice. Je to nově vybudovaný 4* hotel s celoročním provozem, který svým klientům nabízí ubytování ve 40 luxusně vybavených pokojích. K dispozici jsou standardní dvou a třílůžkové pokoje, komfort a superior pokoje, bezbariérový pokoj a pro rodiny pokoje čtyřlůžkové. Nezapomenutelné zážitky nabízí mezonetový Apartmán Sladovna.

K posezení je zde restaurace, šenk, stylová pivnice a bar. K relaxaci láká bowling, wellness centrum, pivní lázně. Pro pořádání akcí či školení je připravený kongresový sál, Sloupový sál i menší salonky. Ve sklepních prostorách se nachází Muzeum pivovarnictví, lze také zajistit prohlídku pivovaru Černá Hora - nejstaršího pivovaru v České republice.

Rodiny s dětmi jsou taktéž vítány, naleznou zde vše pro své pohodlí, včetně dětského hřiště a vnitřního hracího koutku. Hotel Sladovna se nachází cca 30 km od Brna a jsme připraveni Vám nabídnout výlety po okolí či prohlídku pamětihodností.

Kontakt na provozovatele:

Hotel Černá Hora, a.s.

Kontakt na provozovatele, adresa zařízení:

Černá Hora 3/5
679 21 Černá Hora
tel.: 539 086 395

http://www.hotel-sladovna.cz/

Návštěvní kniha:

Tuto službu zatím nikdo nehodnotil.

Vložit hodnocení

Zpráva může obsahovat maximalně 1000 znaků. Zbývá 1000 znaků.

MORAVSKÝ KRAS regionální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.