Jaro v regionech - čtvrtletník

Vážení návštěvníci našich stránek, v letošním roce se poprvé hlásíme s novým číslem čtvrtletníku. Měl být jako vždy plný zajímavých tipů na výrobky, zážitky i akce. Bohužel se situace v celém světě vyvinula jinak, než jsme čekali, a místo jarních výletů a velikonočního veselí musíme sedět doma...

img

Vzhledem k tomu, jsme vydání čtvrtletníku pozdrželi, doufali jsme, že se dozvíme, jak dlouho budou opatření trvat a podle toho bychom upravili akce v jarním čísle uváděné. Bohužel i nyní víme, že nevíme nic. Situace se mění každým dnem. Berte proto, prosím, seznam akcí jen jako informativní, co se konat mělo. Květnové a červnové akce se možná některé i uskuteční, ale vše si ověřujte u pořadatelů nebo v informačních centrech, až budou otevřená. 
Součástí čísla měla být také pozvánka na dubnové slavnostní zahájení výstavy Má vlast cestami proměn - příběhy domova a na jarmark, který se při té příležitosti každoročně koná. Došlo však k přesunutí zahájení na 20.6.2020 Pozvánku vám tedy přineseme v letním čísle. Věříme, že se podaří tuto krásnou akci i letos uskutečnit, a že se všichni sejdeme nad krásnými proměnami naší vlasti a budeme mít možnost si prohlédnout a nakoupit kvalitní řemeslné produkty. Připraven pro vás bude samozřejmě i bohatý kulturní program a spousta dobrého jídla a pití. 

Přeji vám všem, abyste aspoň na chvíli přišli při čtení jarního čtvrtletníku na příjemné myšlenky. Pevně doufám, že příští číslo již vyjde za lepších podmínek a budeme vás moct pozvat také na letní akce v našich krásných regionech. 

Čtvrtletník najdete zde: Ctrvrtletnik_jaro_2020 

Vyberte si region

mapa regionů

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti

Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.