RegioNáplavka (celodenní trh regionálních produktů)

Na Smíchovskou náplavku v Praze se valí záplava certifikovaných regionálních produktů. Ochutnejte nejrůznější dobroty, prohlédněte si a kupte jedinečné řemeslné výrobky. Užijte si pestrý a zajímavý program, dílničky a soutěže. Sledujte nás, ať vám neutečou žádné aktuality.

img

RegioNáplavka představí 28 producentů certifikovaných regionálních produktů z Beskyd, Broumovska, Českého středohoří, Českosaského Švýcarska, Hané, Jeseníků, Kraje blanických rytířů, Krkonoš, Krušnohoří, Kutnohorska, Moravské brány, Opavského Slezska, Poohří, Prácheňska, Slovácka, Šumavy a Toulavy. Do Prahy přivezou ručně a tradičními postupy vyráběný chleba, pečivo, uzené maso, tvarůžkové speciality, zákusky, čokoládu, perníčky, pivo nebo výrobky z medu, a také pestrou škálu řemeslných výrobků - keramiku, textil, košíky, kožené, vlněné a textilní výrobky, přírodní kosmetiku nebo tradiční slovácké produkty. Všem je společné, že vznikají poctivě, s nadšením pro věc, respektem k přírodě a láskou k místu, kde jsou jejich výrobci doma.

Doprovodný program před kobkou č. 17 (a ve spolupráci s kobkou č. 16) zajišťují Múzy dětem.

Aktuality o akci najdete každý den na našem Facebooku.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.