Regionální značka pro gruzínskou Kachetii

Asociace regionálních značek sdílí své zkušenosti v projektu podpořeném z Visegradského fondu. Kachetinská regionální rozvojová nadace spolu s dalšími partnery připravuje značku pro místní produkty. 5. a 6. srpna se v Telavi konal workshop pro místní výrobce i zástupce neziskových organizací a místní správy.

img

Ve spolupráci se slovenskou RRA Pezinok-Senec, Evropským uskupením územní spolupráce Rába-Dunaj-Váh, Slovensko-gruzínskou obchodní komorou a Kachetinskou regionální rozvojovou nadací realizujeme roční projekt "Enhancing rural economy through regional branding in Kakheti", podpořený z Visegradského fondu.

V první části se účastníci seznámili se zkušenostmi s regionálním značením na Slovensku, Maďarsku, a zejména v České republice, a to včetně konkrétních zkušeností a příkladů. Druhý den se intenzivně brainstormovalo o silných a slabých stránkách Kachetie, a zejména o podobě budoucí značky. Po živé debatě zvítězil motiv nádob na víno a siluety kavkazského pohoří a název "Zažijte Kachetii".

Na výsledky se budeme těšit v závěru projektu v únoru příštího roku. Doplňkem programu byla návštěva na hedvábné farmě a v tradičním vinařství.

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.