Jarmark regionálních produktů při zahájení výstavy Má vlast cestami proměn na pražském Strahově

Výstava Má vlast cestami proměn – příběhy domova vstoupí 18. 6. v Praze v areálu Strahovského kláštera do svého 14. ročníku. Vernisáž výstavy bude doprovázet celodenní program a jarmark našich certifikovaných výrobců. Přijďte si užít krásnou sobotu plnou kulturních zážitků, dobrého jídla, pití a skvělých regionálních výrobků.

img

Na co vše se můžete těšit?

Průběh celodenního slavnostního zahájení se bude podobat minulým ročníkům. Hymnou jej opět zahájí operní pěvec Luděk Vele. Setkají se Srdce vlasti a všechna Srdce krajů. Vítězné proměny opět ocení architekt Josef Pleskot s odbornou porotou.

Den roztančí soubory Hořeňák a Hořeňáček, odpoledne vystoupí AG Flek a program uzavře chrámový sbor v kostele. Děti potěší dětský koutek, který připraví ČSOP Vlašim. Na nádvoří Strahovského kláštera a v přilehlé zahradě budou stánky certifikových výrobců Asociace regionálních značek. 

V infostánku budou k dispozici zázračná loga výstavy. Ta umožní výhodný vstup do klášterní knihovny a obrazárny, do galerie Miró a Muzea miniatur. 

Vstup na samotnou akci bude volný. 

A které produkty a jejich výrobce na Strahově potkáte? 

Potraviny a nápoje:

Řemeslné a rukodělné výrobky:

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Asociace malých a středních podniků

Asociace malých a středních podniků

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Smartemailing

Smartemailing

Donoři

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.