Rozšíření regionálního značení do gruzínských regionů Rača a Guria

V návaznosti na projekt realizovaný v letech 2021 a 2022 pokračuje spolupráce Asociace regionálních značek na zavádění regionálního značení v Gruzii. Projekt "Expansion of regional branding in the regions of Racha and Guria" získal podporu Visegradského fondu a jeho cílem je vytvoření dvou dalších značek a asociace podle našeho vzoru.

img

Projekt stejně jako v prvním případě koordinuje slovenská Regionálna rozvojová agentúra Senec – Pezinok, dalšími partnery jsou Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska a Slovensko-gruzínská obchodní komora.

Projekt by měl pomoci při vytvoření dalších dvou regionálních značek ve dvou typově velmi odlišných regionech - podhorské a odlehlé Rače a v přímořské oblasti ležící Gurii. Společně se značku "Zažijte Kachetii", kterou jsme vytvořili v rámci prvního společného projektu by měl být položen základ budoucí asociace regionálních značek v Gruzii.

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.