Připravujeme jarmark regionálních produktů při zahájení výstavy Má vlast cestami proměn

Výstava Má vlast cestami proměn – příběhy domova vstoupí 17. 6. v Praze pod břevnovským klášterem do svého již 15. ročníku. Vernisáž výstavy bude doprovázet celodenní program a jarmark našich certifikovaných výrobců. Přijďte si užít krásnou sobotu plnou kulturních zážitků, dobrého jídla, pití a skvělých regionálních výrobků.

img

Nová lokalita slibuje prostor s geniem loci sousedícího kláštera sv. Markéty, díky rozsáhlému parku s rybníky a alejemi současně i dost volný, aby se přizpůsobil potřebám této specifické akce.

Stejně jako v předchozích letech se na výstavě představí téměř stovka pozitivních proměn budov, veřejných prostranství i zahrad a parků ze všech krajů České republiky a Slovenska. Některé projekty jsou větší, jiné docela drobné, ale za všemi stojí chuť a snaha zlepšovat či dokonce zachraňovat chátrající a vdechnout nový život opuštěným místům. 

Po celý den bude na podiu probíhat kulturní program. Představí se slovenský dětský soubor Čunovský kŕdeľ, zazpívají Spirituál Kvartet, paní Marcela Molnárová a francouzské chansony přednesou Petr Novák a Jessica May.

Vstup na akci je volný.

Více informací www.cestamipromen.cz 

 

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.