Asociace regionálních značek pořádá 3. ročník akce PORTA APERTA

PORTA APERTA přinese jedinečnou příležitost pro všechny, kteří chtějí prozkoumat bohatství a rozmanitost českého regionálního dědictví. V jediný den, 16. září 2023, se otevřou brány dílen, farem a výroben po celém Česku, kde vznikají vysoce ceněné regionální produkty nesoucí prestižní značky kvality od Asociace regionálních značek.

img

PORTA APERTA umožňuje návštěvníkům ponořit se do světa tvorby regionálních produktů a prohlédnout si samotný proces jejich výroby. Pro ty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky mimo městský ruch, je PORTA APERTA ideální příležitostí.

Asociace regionálních značek má za sebou více než 15 let úspěšné práce na propagaci kvalitních regionálních výrobků a služeb. Momentálně sdružuje více než 30 regionů po celé České republice a certifikovala přes 1300 výrobků a služeb, které nesou prestižní regionální značky.

Certifikát regionální značky je zárukou místního původu a kvality produktů. Zákazníci tak mohou mít jistotu, že produkty splňují nejvyšší standardy řemeslného zpracování a chutí. Asociace regionálních značek dále aktivně podporuje a propaguje místní tradiční výrobu a zachování kulturního dědictví.

Na webových stránkách www.porta-aperta.cz naleznete mapu a seznam míst, která se zapojila do letošního ročníku akce PORTA APERTA, spolu s podrobnými popisy nabídky a odkazy na další informace.

Třetí ročník PORTA APERTA slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny, kteří touží objevovat krásu českého regionálního dědictví. Přijďte a podpořte naše lokální výrobce a vychutnejte si autentické chutě, řemesla a zážitky, které naše země tak štědře nabízí.

Vyberte si region

mapa regionů

Kam dál

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Smartemailing

Smartemailing
Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.