Kampský krajáč přilákal stovky domácích i zahraničních návštěvníků

ARZ  21. 09. 2011

Dvoudenní jarmark v kouzelném prostředí náměstí na Kampě hostil 20 stánků, v nichž se představily výrobky od více než 30 producentů. Prodej zajišťovali sami výrobci, kteří v rámci možností svá řemesla i předváděli.

img

O občerstvení se postarala pražská kavárna Na Šumavě, která vedle lhenických přírodních šťáv a šumavského a strakonického piva nabídla mimo jiných dobrot také vyhlášené Rendlovy tyčinky ze Šumavy, tasovské placky z Vysočiny a svatební koláčky z Hané.

Domácí i zahraniční návštěvníky potěšil i hudební program. V sobotu se představil Babský soubor Horní Poříčí z Prácheňska a dětský soubor Kosáček z Kostelce nad Černými Lesy. Ten patří pod značku Polabí, a proto nechybělo ani vystoupení nejmenších mažoretek na Kmochovu dechovku. V neděli se zajímavě doplnila Pošumavská dudácká muzika ze Strakonic se dvěma kapelami z podhůří Jeseníků – klasickou dechovku i slavné skladby taneční hudby bravurně interpretovala Dechová hudba KMČ Dolní Studénky a suverénním výkonem ve stylu new country strhla skupina Bonneville se světovým i vlastním repertoárem.

Nejen nejmenší návštěvníci se bavili u dvou divadelních představení - Princezny na hrášku v podání Dřevěného divadla Honzy Hrubce a novinky od Divadelní společnosti ELF jménem JEZINKY BEZINKY.

O tom, jak příjemná atmosféra na Kampě vládla, svědčí i fotografie, které je možné si prohlédnout zde. Všichni účastníci se už teď těší na další ročník a doufají, že se s příznivci místních výrobků potkají i na dalších akcích v Praze i v jednotlivých regionech.

Vyberte si region

mapa regionů

Regionální koordinátor značky

Odběr novinek

Chcete od nás pravidelně dostávat novinky, pozvánky na chystané akce nebo inspirující příběhy a rozhovory? Stačí se přihlásit.

Partneři

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

Financováno z Programu obnovy venkova Královéhradeckého kraje

ORLICKÉ HORY originální produkt®

Webdesign: 2123design s.r.o. Redakční systém: Kinet s.r.o.